Szkoła języków obcych Multilang w Ostrowie Wielkopolskim

Szkoła języków obcych Multilang w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi zajęcia na każdym poziomie trudności. Zajmujemy się m.in. przygotowaniem do egzaminów maturalnych, a także tych międzynarodowych (FCE, CAE, CPE, TOEIC lub IELTS).

Jako jedyna szkoła językowa z Ostrowa Wielkopolskiego, stosujemy Metodę Mówioną w nauczaniu j. angielskiego. Bazuje ona niemal całkowicie na ćwiczeniach ze słuchania i mówienia.

Zajęcia prowadzimy dla wszystkich grup wiekowych. Kurs dla dzieci także opiera się na Metodzie Mówionej, jako że jak wiadomo, w praktyce najczęściej przydaje się ustna umiejętność posługiwania się językiem, a w szkole publicznej nie poświęca się jej wystarczająco uwagi.

Oprócz kursów ogólnych, prowadzimy również profilowane, np. Office English, Business English, itp.

Jak do nas trafić

Szkoła języków obcych Multilang ma swoją siedzibę przy ul. Sienkiewicza 12 (Ostrów Wielkopolski).

Do dyspozycji naszych uczniów mamy trzy w pełni wyposażone sale. Oferujemy lekcje w przyjaznej atmosferze w małych grupach dobranych ze względu na poziom i szybkość uczenia się. Częstujemy kawą i herbatą.

Zatrudniamy jedynie świetnie wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, któzy zapewnią Pańswu miłą atmosferę na zajęciach.

Chcesz, byśmy przeprowadzili kurs u ciebie? Dojeżdżamy do klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych, także dla firm. Nauczaliśmy bądź nauczamy w firmach takich, jak: DLH, Społem, Delphi, Tasomix, Mobipol, GOK, PKN Orlen, ZAP, Helios, Atrom czy Trasko.