Nasza kadra

Nasi lektorzy mogą się pochwalić bogatym doświadczeniem w nauczaniu we wszystkich grupach wiekowych oraz poziomach zaawansowania; każdy lektor posiada pełne kwalifikacje do nauczania języka obcego.

Piotr Kleczewski

Lektor języka angielskiego, autor Metody Mówionej oraz podręczników do Metody, dyrektor szkoły Multilang, Absolwent WNS UAM i kursu dla nauczycieli języka angielskiego w Nauczycielskim Kolegium Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Koncentruję się na nauczaniu dorosłych. Od dziecka jestem wielkim pasjonatem języka angielskiego i kultury amerykańskiej, mam za sobą 20 lat pracy w zawodzie lektora na kursach na każdym poziomie i o zróżnicowanej tematyce, co daje mi olbrzymie doświadczenie i wiedzę w zakresie nauczania dorosłych w każdym wieku i o bardzo zróżnicowanych zdolnościach.

Przez wiele lat pracy lektora najważniejszym pytaniem jakie sobie stawiałem było jak maksymalizować efekty nauczania zarówno w długim jak i w krótkim okresie czasu. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie. Nie tylko nauczam, ale także motywuję, stawiam cele, informuję o postępach i o słabościach, staram się by uczeń zawsze dobrze rozumiał w jakim jest miejscu oraz co musi robić, by osiągnąć więcej.

Marta Ławniczak

Nazywam się Marta Ławniczak. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Kaliszu – kierunek filologia angielska oraz zdobyłam tytuł magistra na Uniwersytecie Wrocławskim. W szkole językowej Multilang pracuję od około dwóch lat. Jestem osobą bardzo otwartą i pełną optymizmu. W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z drugim człowiekiem, a przekazywanie wiedzy sprawia mi dużo radosci. Największą zaletą pracy lektora jest możliwość obserwowania jak uczniowie poszerzają zakres swojej wiedzy oraz umiejętności. Najważniejsze dla mnie jest stworzenie z uczestnikami zajęć dobrej atmosfery w czasie lekcji, co przekłada się na przełamywanie barier językowych i  posługiwanie się językiem angielskim  bez żadnych obaw zarazem czerpiąc z tego przyjemność.

Joanna Rossowska

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu (2010), a także Zakładu Filologii Angielskiej Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM w Kaliszu, gdzie uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej (2013).

Moja kariera zawodowa rozpoczęła się w 2010 roku kiedy podjęłam pracę w jednej  z prywatnych szkół językowych, w której pracuję do dziś. Od tego czasu moje doświadczenie zawodowe wzbogaciło się o pracę na wielu poziomach zaawansowania od przedszkola po szkołę średnią.

Obecnie pracuję w szkole podstawowej oraz dwóch szkołach prywatnych, w tym  w MultiLangu, z którym jestem związana od 2016 roku.

W swojej pracy szczególnie cenię możliwość kontaktu z ludźmi, a także wpływania na ich rozwój. W nauczaniu języka angielskiego  stawiam na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych, jak również  na wykorzystanie nowoczesnych technologii, które stają się nieodłącznym towarzyszem na wielu płaszczyznach naszego życia. Staram się być inspirującym nauczycielem tak, aby każda lekcja w moim towarzystwie była dla słuchaczy przyjemnością.

Łukasz Szyszka

Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Kaliszu. Języka angielskiego uczę jako lektor od pięciu lat. Uczenie się języków obcych od zawsze było moją pasją, ale dużą przyjemność sprawia mi również przekazywanie mojej wiedzy innym. Od początku mojej pracy miałem kontakt z dziećmi, młodzieżą jak również z dorosłymi. Jestem człowiekiem spokojnym i cierpliwym, a przy nauczaniu kieruję się zasadą „Powoli, lecz konsekwentnie do celu”. Uważam, że każdy może nauczyć się języka obcego jeśli jest do tego wystarczająco zmotywowany. Jeśli chcesz nauczyć się mówić i pisać poprawnie w języku angielskim, a przy tym dowiedzieć się kilku ciekawostek o krajach anglojęzycznych i spędzić ten czas w miłej i luźnej atmosferze, zapraszam na moje zajęcia.

Barbara Wróblewska

Ukończyłam Kolegium Języków Obcych przy Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Jestem egzaminatorem maturalnym.

Mam ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Prowadzę zajęcia z dziećmi, młodzieżą i  osobami dorosłymi. Metody nauczania dobieram odpowiednio do wieku uczniów jak i do ich indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Właśnie indywidualizacja w nauczaniu i osobisty sukces ucznia podczas każdych zajęć jest bardzo ważny bo motywuje do dalszej pracy. Stosuję ćwiczenia w obrębie wszystkich sprawności językowych ( receptywnych i produktywnych) wykorzystując również materiały z własnych zasobów metodycznych. Największy nacisk kładę na komunikację językową.